äm:
- Neiti Etsivä -kirjat
Silläkin uhalla, että mun tarkkaan rakennettu machoimagoni saa kolhun sanottakoon, että oon lukenut noi kaikki erään erittäin tylsän kesän aikana. Oon myös lukenut kaikki Viisikot, koko Salaisuus-sarjan ja muuta vastaavaa tuubaa, jota Tuusulan kunnankirjaston lasten- ja nuortenosastolta löytyi.
Lisättäköön "muistatko vielä nämä"-sarjaan Susikoira Roi ellei joku ole jo mainninut.
Astaroth:
- Ankronikka a.k.a Duck Tales, vieläpä englanninkielisenä. *sniff*
Katsottiin viimeksi vasta vähän aikaa sitten Typ0-Jarin kanssa monta jaksoa putkeen.
![*hihu* *hihu*](/smiley/hihu.gif)
Astaroth:
- Peukaloisen retket piirrettynä. Koko sarjan katsoin & nauhoitin.
Diggasin tästä aivan helvetisti. Samoin diggasin "Maailman ympäri 80:ssä päivässä"-sarjasta ja jostain sarjasta, jossa oli 2 vuoristokarhua nimeltä Jaki ja Nuka (tjsp).
![*sydän* *sydän*](/smiley/sydan.gif)
dsane:
Amiga 500
Oon edelleen aivan helvetin katkera ihmiselle, joka myi mun viissataseni ja monta sataa peliä pois 200 markalla.
![*poks* *poks*](/smiley/poks.gif)
Tronica:
Isot skeittilaudat
Mulla oli "meidän mäen" ison lauta ja naapurin pojat olivat niin katkeria, että pistivät likipitäen itkuisina vanhempansa ostamaan niille vielä isommat. Osasin jo silloin saada ton huvittavuudesta naurut.
![*nauru* *nauru*](/smiley/nauru.gif)