292 posts, 15 pages, 64,476 views


)
Ehkä siinä on se päättömyys juuri pääasia ja en ymmärrä sitä. Olenko ainoa?
ei se vaan iske niin hyvin, vaikka ei mulla mitään sen kummempaa sitä vastaankaan ole.
NviperO:
Kiitos kaikille kauniille tytöille jotka taas piristivät iltaamme ja kavereille. Aivan loistavaa, tästä on hyvä jatkaa kuukauden bileputkea.
[muokattu 1.2.2004 11:38]
Keep it gou'in goorg
Jone:
Vielä pitää sanoa, että hc:tahan on ehkä maailman helpointa tanssia, koska sitä voi tanssia oikeastaan ihan miten vaan; ton tyylinen tavara antaa myöten melkein minkälaiselle tulkinnalle tahansa.
(ehkä siis siks tykkään hc:stä kun noi mun tanssimiset varmaan on varsin mielenkiintosta kateltavaa...
*hahjust*
)
lohikarme:
---
[muokattu 1.2.2004 11:38]
Tässä mies joka seuraa minua kuin hai laivaaKeep it gou'in goorg
[muokattu 1.2.2004 22:56]

Samoinajattelija:
Ylipäätään, muuten, en tee musiikkia sillä
periaatteella että 'väännänpä tässä 201 bpm
gabber-biisin kun sille olis sosiaalinen tilaus'
vaan kaikki raidat syntyvät varsin orgaanisesti
ja omalla painollaan, siksi setti sisälsi nytkin
hyvin erilaisia raitoja (vrt. eka biisi, toinen biisi,
kolmanneksi viimeinen ja viimeinen biisi)
Jone:
Vielä pitää sanoa, että hc:tahan on ehkä maailman helpointa tanssia, koska sitä voi tanssia oikeastaan ihan miten vaan; ton tyylinen tavara antaa myöten melkein minkälaiselle tulkinnalle tahansa.
[muokattu 1.2.2004 23:31]
Damien:
Niin just, naulan kantaan. Voihan sitä tulkita vaikkapa kulkemalla kamera kädessä ja seisoskelemalla pipo päässä.