512 posts, 26 pages, 426,978 views
Ei nyt millään pahalla, mutta onko se nyt sitten niin kauhean ainutlaatuista jos sen idean täältä vetäiset? Kannattaa koittaa tsempata vähän, se tässä on itselläkin työn alla.


paljon toi maksaa... ja mistä sitä haen?Kenzon unikko hajuvettä...

Yksi hajuvesi joka on toisen tytön mielestä hyvän tuoksuinen, ei kyllä välttis ole sitten sen toisen tytön mielestäni niin kovinkaan miellyttävä..
sanonpahan vaan..
menee taas niin vaikeaksi että taidan ostaa atmoksen ehdottaman motorup pullon ja keilapallon missä on oma nimeniostos-tv'ltä motoruppia tai super-wrench!
Ilmoitan tässä ja nyt että multa ei joululahjaksi kenellekään tipu sen paremmin hajuvettä kuin korujakaan. Tähtään vähän omalaatuisempaan suoritukseen, saapa nähdä mitä siitä ollaan mieltä.
Mä ainakin haluaisin jotain ainutlaatuista ja juuri mulle suunniteltua tai sitten jotain söpöö...
Keilapallo, joka sopii sun sormiin ja jossa lukee sun nimes.
klassikoita on myös silitysrauta tai leipäkone
) Kiva lahja olisi sellainen, jota hankkiessa on ajateltu hieman että pitääköhän lahjan saaja lahjasta vai ei. Mulle ei ainakaan tarvitse olla mitään suurta tai ihmeellistä että se ilahduttaa, mutta pieni persoonallisuus on aina plussaa :) (tästä nyt ei varmaan ollut apua kenellekään lahjaideoiden saamisessa..)
Mä ostin mun naiselle ikeast sellasen ison pehmosydämen jolla on kädet.
Saa nähä tykkääkö se vai ei...


Ostat naiselles jotain mitä se haluu...ja sit viel jotain spessuu ylläri juttuu ja sit teet ite jonku kortin pakettii ja paketoit sen ihan vitun säälittävästi ni se on siinä!!!