Dj hakee keikkoja! Style: Hard dance (Hard house/Nrg/Freeform)

7 posts, 1 page, 2,318 views

Avatar
#1 • • Dj Aquarius Guest
Dj Aquarius haeskelee keikkoja! Tyylinä on hardhouse/Nrg/Freeform ja positiivista palautetta olen demostani saanut esim. Energy Uk:sta ja mielelläni demoa laitan tulemaan.

Aiemmin olen soitellut esim Entropyn tapahtumissa, Exclusive-festareilla, Sun Dance Music Festivalilla.

Ei muuta kun laittakaa mailia tulemaan osoitteeseen: [email protected]!
-P

Posts: 4,972

#2 • • -P
eiköhän kuitenkin toimi niin, että sendit promojas promoottoreille ja mailaat niille, eikä toisten päin?

--
Sota on Rauhaa, Vapaus on Orjuutta, Tietämättömyys on Voimaa -George Orwell

Aziz Combat Fighter

Posts: 6,592

#3 • • Aziz Combat Fighter

Dj Aquarius:
Dj Aquarius haeskelee keikkoja! Tyylinä on hardhouse/Nrg/Freeform ja positiivista palautetta olen demostani saanut esim. Energy Uk:sta ja mielelläni demoa laitan tulemaan.

Aiemmin olen soitellut esim Entropyn tapahtumissa, Exclusive-festareilla, Sun Dance Music Festivalilla.

Ei muuta kun laittakaa mailia tulemaan osoitteeseen: [email protected]!



Pist ihmees demo nettiin ja tonne miksaus-alueelle kuunteluun ni buukkaustoiveet hyppää heti realistisemmalle pohjalle :)
Daverian

Posts: 491

#4 • • Daverian
Turussa olisi tiedossa yhdet bileet joihin tavittaisiin dj:tä. Bileet ovat nimeltään Loiste @ Palatsi 2005. Ikäraja on 16. Lisää tietoa löytyy turunskene.org sivun tapahtumat osiosta. Kannattaa mennä sinne kyselemään tarkemmin. Olen jo maininnut sinusta siellä.

--
*Team Espoon Roboottiarmeija*

serotonot

Posts: 3,137

#6 • • serotonot Paul Easy

J-Tone:
---
technetium:
Mitä välii??

---

Millä?


millään