Checki

1 post, 1 page, 1,717 views

checki

Posts: 683

#1 • • Edited checki
CHECKI

Real name: Kalle Hämäläinen
Hometown: Helsinki
Year of birth: 1984

Contact: mail: mrkalle at windowslive.com, tel: 044-3448116

Tyyli: Pääasiassa hardstyle, mukaan mahtuu hardcore, hard dance, rave.

Tulevat keikat


Menneet keikat
6.7.2012 Mindcore & Distortion Pres. Distorted Minds
3.3.2012 :: CLUB MINDCORE :: 18 Years of DJ Criss thday special
28.10.2011 :: CLUB MINDCORE :: Skitzofrenik & Zerathep Birthday special
2.7.2011 Distortion Outdoors 2011
22.4.2011 Distortion Presents Sasha F Birthday Bash
26.12.2010 New Talent DJ Festival
19.6.2010 Harder.fi Chill & Burn Weekend / Hesperian puisto

Settejä:

www.hardstyle.fi Podcast nro 6 ja 15

--
Ämpäriin ei huku.